Nüüdseks jõuab lõpusirgele meie suur projekt „Õpilasesinduste Nõukogu“

Nüüdseks jõuab lõpusirgele meie suur projekt „Õpilasesinduste Nõukogu“ programmi Regionaalarengu Toetuseks Rahandusministeeriumi toetusel. Täname projektis osalejat Ivan Dmitrijev tema tagasiside eest mis motiveerib alati organisatsiooni arendama oma teenuseid ning tegema oma tööd efektiivselt!

"Minu nimi on Ivan Dmitrijev. Olen sündinud ning üles kasvanud lihttööliste peres väikeses Kirde-Eesti linnas. Juba lapsepõlvest olen tegelenud erinevat liiki spordialadega, ent lõpuks otsustasin korvpalli kasuks. Antud spordialal saavutasin häid tulemusi, tänu millele suundusin õppima Reinar Halliku nimelisse korvpallikooli Iisakus. Ent päris gümnaasiumi lõpuklassis otsustasin muuta oma arenguvektorit ning läksin õppima UWCsse erialale "International management and economics". Kursus kestis pool aastat, pärast mida naasesin Eestisse ning minu eesmärgiks sai nende ideede ja oskuste realiseerimine, millest ma sain aimu õppimise jooksul.

Kahjuks osutus oma idee realiseerimine praktikas keerulisemaks, kui olin algul arvanud, vaadates slaide kolledži auditooriumite ekraanidel. Minu ettevõtlusteekond oleks võinud lõppeda enne selle alustamist, kui mulle poleks ette jäänud Wildstream projekt, milles mul õnnestus osaleda. Projekti tegevuses analüüsisime neid võtmeküsimusi, mis on vajalikud tänapäeva asjaajamises. Arendasime olulisi soft-skills aspekte ning õppisime praktikas uurima mõnede tegevuste kooskõlast tingitud probleeme, mis ilmnevad kaasaegsete ettevõtjate poolt uute äride avamisel.

Samuti ei möödunud kasutult suure rahavooga tegutsevate firmade juhtide ja mänedžeride kasulikud nõuanded. Antud aktiivsus andis võimaluse ette näha riske, mis võivad oodata algajat ettevõtjat oma uue äri loomisel. Tänu projektile oli mul võimalus tutvuda parimate mentoritega, aktiivsete programmis osalejatega ning projekti juhtidega, kes olid meiega seotud 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas. Õppesõidud ning mitteformaalsed kohtumised olid omamoodi traditsioonideks projekti jooksul, mis suutsid osalejaid liita sel määral, et nendest lahkuminek tundus millegi traagilise ja kurvana.

Kõige olulisem, mis ma enda jaoks sellest projektist avastasin, oli community, mis mõtleb, tegutseb ja liigub sarnaselt. On väga meeldiv jälgida inimesi, kes on suutelised algatama midagi uut ning juba projekti käigus näitama ka tulemust oma tegevusest. Sel moel avasin oma firma ning hakkasin tegelema start-up`iga energeetika valdkonnas. Inimestest, kes läbisid programmi koos minuga said minu kindlad partnerid ja sõbrad. Aitäh Wildstream`ile sellise võimaluse eest! "