Otsime meeskonda „Ida-vabatahlikud“ kirjutamiseks

Meie meeskonnal tekkis uue projekti idee vabatahtlikuse valdkonnas. Antud etapil otsime mõttekaaslasi, kes on valmis panustama projekti kirjutamisse programmi „euroopa solidaarsuskorpus“ raames.

Eestis on hetkel palju vanureid, füüsilise puudega inimesi ning vabatahtlikke organisatsioone, kellel kahjuks puuduvad füüsiline ja ajaline resurss.  

Projeti idee seisneb selles, et projekt kestab 2021 mai kuust- 2022 mai kuuni. Nagu juba oli mainitud siis antud sihtrühmal puudub füüsiline ja ajaline resurss (nt aia värvimiseks, midagi remontida jms.), kuid nendel inimestel on väga äge ja meeletu elkogemus ja erienvad lood. me kaasame 13 sellist lugu ( kangelast), igast maakonnast ühte organisatsiooni või perekonda/inimest ning sõidame inimese juurde, kus me aitame inimest pool päeva ning pärast koos lõunatamise ajal kuualme huvitavadid lugusid. See osutub väga huvitavaks ja unustamatuks sõita läbi terve eesti ning vaadata inimeste elu riigi erinevates nurkades.

Me teeme läbi eeltöö maakondade valitsustega, kes aitaksid meil leida selliseid kangelasi ning võtta nendega ühendust. Sellise reisi ajavahemik jääb juuni kuust kuni nivembri kuuni. kahjuks siia ei ole kaastaud saared, kuna logistikat on raske korraldada. Projekti lõppedes koostatakse ajakiri kangelaslugudega.

Juhul kui sulle antud idee pakub huvi ning soovid olla kasulik eesti ühiskonna arengu jaoks, võta meiega ühendust info@wildstream.ee